GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardiniere 6867214

nr 686 7214

Jardiniere

keramik, Polen, 1800-tal, längd: 30, höjd: 22, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 mars 2011
kl 17:13:38

Tilgman Keramik